General Mobile Etap 4 MDM kilidine Son veriyoruz.

General Mobile Etab-4 modeli bildiğiniz üzere MDM kilitli olarak geliyor.

İnternet sitelerin de veya youtube de bir dünya video var. Hepsi de zahmetli ve kafa karıştıran işlemler.

Genel itibari ile tüm yöntemler de mdm dosyalarını silerek yapılan işlemler var. Fakat bu işlemler yapıldığında cihazınızda bir kaç uygulama siliniyor, sonrasın da format atmanız gerektiğinde ya mdm geri geliyor veya cihazınız General Mobile yazısında dönüp dönüp açmıyor. Biz bu sorunu iyice irdelik ve yeni bir rom atma yöntemi bulduk.

İşlemin uzun sürmesi ve karmaşasından dolayı biz bu işi sadece kendi bünyemizde yapmaktayız. Aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası veya size en yakın kargo ya giderek cihazını bize kargoluyorsunuz.

Bizim elimize geçer geçmez hemen cihazının şarjını ve usb lerini kontrol edip işleme başlıyoruz. Takribi bir cihaz 2 ila 2.5 saat süren bir yazılım işleminden sonra aşağıdaki gibi bir görünüme kavuşuyor.  Yazılım atmadığınız takdir de hiç bir şekilde mdm kilidi geri gelmez. Format işleminde açılışda kalmaz. Google play güncellemeleri alabilir youtube ve facebook hatta mesenger uygulamalarını hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtiçi Kargo Sözleşme no: 352938725

Diğer kargolar için adres : Motsan GSM Yazılım Atölyesi

İsmet Kaptan Mahallesi 1369 sokak no:29 k.1 d:103 Şatkoy İş Hanı Çankaya / İZMİR

Tel – whatsApp : +90 543 404 43 43 – 0232 425 13 94

Not : Kargo ücreti tamami ile cihaz sahibine aittir. Ödenmemiş kargolar teslim alınmamaktadır. Etap 4 ler için yeni ve eski version her kez yaptırabilsin diye 30 lira’dır. Bu ücret kargo ile yollayan müşterilerimiz için özel fiyattır. Kargo yolladığınız zaman whatsapp hattımızdan kargo fişi yollarsanız size yapılan işlemleri an ve an resimleyebiliriz. Lütfen kargo içersine sizinle irtabata geçebileceğimiz bilgi ve telefon numaralarını muhakkak yazınız. Ekranı kırık soketi bozuk cihazları malesef tamir etmiyoruz. İsterseniz başka servis de tamir ettirip size bilgi verebiliriz fakat biz Motsan GSM Yazılım Atölyesi olarak kesinlikte cihazların mekanik onarımı gerçekleştirmiyoruz. Bilginize.

 

Saygılarımla…ByMotsan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

By Motsan GSM Yazılım Atölyesi
WhatsApp chat