Hikayemiz

2001 den beri gsm tamir sektöründe yeniliği ve ilkleri yakalamının grurunu taşıyoruz.
Nokia cep telefonlarının tamiri ve yazılım konusunda gelişim sağlayan firmamız 2010 tarihidinde almış olduğumuz bir karar ile sadece yazılım dalında
ilerleme kaydetmeye başlamıştır. Cep telefonu, tablet gibi taşınır elekronik iletişim cihazlarının Türkçe yazılım yükleme ile beraber, Simkilit kodları, güvenlik kodları aşamasında yol kat ediyoruz.
Günümüzde cep telefonları bilgisayarlardaki gibi işletim sistemlerine sahip olması ile birlikte gelen sorunlara çözüm sunuyoruz. Güncellemesi sonrası açmayan veya açılışda kalan, hardbrick, softbrick, Türkçe yazılım, simkilit, güvenlik kodları, gmail hesapları, icloud hesapları
gibi bir çok sorundan kitlenmiş açılmaz durumdaki gsm cihazlarına profesyonel olarak çözüm buluyor kullanılır hale getirerek hem ülke ekonomisine destek sağlıyor hemde bozulan cep telefonlarınızı tekrar hayata sunmuş oluyoruz.
Bu bilgi ve deneyimlerimizi sektöre yeni başlayan gsm ekibi arkadaşlarımıza da, yazılım, program ve kısa eğitimleri ücretli olarak destek sağlamaktayız.

Güvenilir Hizmet


2001'den beridir gelen tecrübemiz ile sizlerin telefonlarınıza hayat veriyoruz.

Hızlı Ve Kaliteli


Cihazlarınızı kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde yazılımsal sorunlarını giderip teslimini yapıyoruz

Çevirimiçi destek


Çevirimiçi destek sayesinde bizlere ulaşabilir ve teknik destek sağlayabilirsiniz.

By Motsan GSM Yazılım Atölyesi
WhatsApp chat