Samsung Son Sürat Frimware indirme Programı SamFrim

Meşhur samsung yazılım indirme programı. Hızlı ve güvenilir. SamFirm
ister tek parça ister full rom için ideal bir program.

Programı linkden indirin. Bilgisayarınızda Microsoft Visual C++ 2010 ve Microsoft Visual C++ 2008 kurulu değil ise muhakkak indirin ve kurun.
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)

Programı çalıştırın.

1- Frimware info . Model ismini girilir fakat tam girmelisiniz. Resimde de görüldüğü gibi SM-J700F eğer j700 yazarsanız model bulamaz. Hemen altında bulunan Region kısmını ise yazılım bölgesini girmelisiniz bu kısmı samfrimware sitesinden öğrenebilirsiniz Türkiye için Buraya TUR yazmalısınız.

2- Auto kısmı bildiğiniz üzere otomatik yazılım bulur yani son sürüm. Eğer eski bir sürüm bulmak istiyorsanız tam manuel seçeneğini seçip gereksinim duyduğunuz modelin tam yazılım bilgilerini girmek zorundasınız.

3- Binary Nature . Bu kutucuğu işaretli olarak yazılım indirirseniz 4 parça full yazılım dosyası iner. Eğer kutucukdaki tık’ı kaldırırsanız tek parça yazılım dosyası indirmiş olursunuz.

4- Check update. 1,2 ve 3 seçenekleri tamamladıktan sonra bu butona basıldığında yazılım dosyasını server üzerinden aramaya başlar.

5- Download . 4. butona basıldığında server üzerinden bulduğu dosyasının bilgilerini gösterir. File: İndirmeye başladığınız da inecek olan dosyanın adı Version: inen flash dosyasının tam olarak içindeki pda csc ve modem isimleri tam versionu Size: Dosya boyutu.

6- Check CRC32. dosya doğrulama yapmak için fakat indikten sonra doğrulama uzun sürüyor diye buradaki tık’ı işaretrlemiyorum. Decrypt automatically. dosya yı indirmeye başlayınca enc4 uzantılı bir dosya indirmeye başlar buraya işaretlediğimizde dosya indirme işlemi tamamlandığında otomatik olarak dosyayı zip e çevir.

7- Yukarıdaki bilgileri girip istediğimiz dosyayı indirmeye başlamak için bu butona basılır 🙂

8- Dosya inerken durum çubuğudur tahmini ne kadarı indi ne kadar indirece oradan takip edebiliriz.

9- Dosya indirirken indirme hızını gösterir.

Artık insin dosyalar…ByMotsan…

İndirmek için Lütfen Burayı Tıklayın…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

By Motsan GSM Yazılım Atölyesi
WhatsApp chat